Drugi otwarty dzień czytania chorym dzieciom

2 października 2017

Serdecznie zapraszamy do propagowania rytuału czytania bajek dzieciom, szczególnie potrzebującym podczas Drugiego Otwartego Dnia Czytania Chorym Dzieciom pt. „Przeczytaj mi bajkę z Twojego dzieciństwa” który odbędzie się 18 października 2017 roku, w środę w godzinach 9:00-18:00.

Celem wydarzenia jest umożliwienie wzajemnego poznania się, wspólna zabawa i integracja z podopiecznymi Fundacji Odzyskać Radość. Zapraszamy wszystkich chętnych do Zakładu Opiekuńczo Leczniczego dla dzieci w Kraszewie-Czubakach.

Będziemy czytać dla dzieci i młodzieży, przebywającej na co dzień w ZOL i Hospicjum w Kraszewie-Czubakach w Centrum Medycznym Grupa Zdrowie. Oddział opiekuje się przede wszystkim porzuconymi dziećmi. Obecnie znajduje się w nim około pięćdziesięcioro chorych i ciężko doświadczonych przez los maluchów, którym Fundacja Odzyskać Radość Pomaga „odzyskać radość”.


Tego dnia odbędzie się również Wielka Zbiórka Książek. Jeśli chcesz oddać przeczytane książki, możesz przekazać je dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wspólnie stworzymy bibliotekę dla pacjentów ZOL i DPS.

Zapewniamy, że Państwa udział w tym dniu będzie miłym przeżyciem dla dzieci.

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o kontakt z koordynatorką akcji panią Martą Samoraj pod numerem telefonu: 694 880 717

Zobacz fotorelacje z Pierwszego dnia czytania bajek chorym dzieciom tutaj