POMOC DLA RODZINY Z BOGUCINA

24 listopada 2017

Fundacja Odzyskać Radość i Radio Płońsk wspierają poszkodowaną w wyniku pożaru sześcioosobową rodzinę z Bogucina.

W przeciągu kilkudziesięciu minut dorobek całego życia pochłonął pożar. Wszystkim domownikom udało się szczęśliwie uciec i nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale ogień pochłonął całe gospodarstwo. Rodzina znalazła już tymczasowe schronienie, ale pozostaje bez podstawowych, niezbędnych do funkcjonowania produktów. Przede wszystkim brakuje ubrań, zarówno dla dzieci i dorosłych, produktów higienicznych i chemicznych, a także w przyszłości materiałów budowlanych i mebli. Osoby dobrego serca, które chciałyby pomóc, proszone są o kontakt z członkiem dotkniętej tragedią rodziny (516 223 200) lub za pośrednictwem redakcyjnej skrzynki mailowej info@radioplonsk.pl

Wpłat można dokonywać na rachunek bankowy Bank Zachodni WBK
numer konta: 08 1090 2604 0000 0001 3264 1538 w tytule: „Pomoc dla rodziny z Bogucina”

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE WSPARCIE!

Fundacja Odzyskać Radość
Bogurzyn 87,
06-521 Wiśniewo

 

Charytatywny recital Stanisława Sojki

11 listopada 2017

11 Listopada 2017 roku w Płońsku odbył się charytatywny recital Stanisława Sojki, zorganizowany na rzecz podopiecznych Fundacji Odzyskać Radość pod patronatem Burmistrza Miasta Płońsk oraz dzięki uprzejmości Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku.

Zobacz więcej

Drugi otwarty dzień czytania chorym dzieciom

18 października 2017

18 października 2017 roku odbył się Drugi Otwarty Dzień Czytania Chorym Dzieciom pt. „Przeczytaj mi bajkę z Twojego dzieciństwa”. Celem wydarzenia było umożliwienie wzajemnego poznania się, wspólna zabawa i integracja z podopiecznymi Fundacji Odzyskać Radość.

Zobacz więcej

Poświęcenie kaplicy św. Brata Alberta

17 października 2017

17 października br. w Centrum Medycznym GRUPA ZDROWIE miała miejsce wyjątkowa uroczystość pod przewodnictwem Biskupa Płockiego Piotra Libery. Ksiądz Biskup dokonał poświęcenia nowej kaplicy, której nadał tytuł św. Brata Alberta. Ponadto Pasterz Kościoła Płockiego zezwolił na stałe przechowywanie i kult Najświętszego Sakramentu. Biskup Płocki nawiedził także chorych w hospicjum, na oddziale wentylowanych mechanicznie i oddziale długoterminowym.

Zobacz więcej

Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2017

13 października w Szkole Podstawowej Specjalnej „Odzyskać Radość” w Śmiłowie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczestniczyła w tym dniu cała kadra pedagogiczna na czele z Dyrektor Szkoły, Panią Martą Samoraj, która podsumowała poprzedni rok szkolny, wyróżniła sukcesy edukacyjne naszych nauczycieli i pochwaliła uczniów za postępy w edukacji. Symboliczny poczęstunek i własnoręcznie wykonany tort przez panią logopedę osłodził wszystkim ten czas.

Zobacz więcej