Dziękujemy, że chcesz wspierać naszą działalność statutową!

Podstawowym celem naszej Fundacji jest edukacja i rehabilitacja porzuconych dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami oraz całodobowa opieka nad nimi.

Wierząc, że każde z dziecko najlepiej rozwija się otoczone ciepłem rodziny, staramy się o dom dla naszych podopiecznych w Polsce i za granicą. Podstawą naszych działań jest indywidualne i kompleksowe podejście do każdego dziecka, po to aby miało ono szanse na godne życie i pełnie wykorzystanie swojego potencjału. Zwracamy uwagę władz i społeczeństwa na ogromne problemy, z jakimi borykają się zarówno nasi podopieczni jak i placówki lecznicze w Polsce, które opiekują się nimi na co dzień. Promujemy praktyczne rozwiązania oparte na współpracy międzynarodowej i najwyższych światowych standardach.

Dzięki Tobie każdą, nawet najmniejszą wpłatę przyjmiemy z wdzięcznością i wykorzystamy w całości na działalność statutową Fundacji Odzyskać Radość i jej podopiecznych.

FORMULARZ WPŁATY


JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPARCIEM FUNDACJI ODZYSKAĆ RADOŚĆ PROSIMY O DOKONANIE WPŁATY NA NASZE KONTO PRZEZ FORMULARZ ONLINE.WPŁATA NA KONTO I STAŁE ZLECENIE

Przekazane darowizny możesz odliczać od swojego dochodu.

Dla osób fizycznych wysokość odliczenia wynosi do 6%, a dla osób prawnych do 10% rocznego dochodu (podstawa prawna ustawa o podatku dochodowym art. 26, ust. 1, pkt. 9 oraz art.18, ust.1, pkt.1). Odpowiednie zaświadczenie otrzymasz po przesłaniu do nas prośby na e-mail: biuro@odzyskacradosc.pl

Przelew tradycyjny

Fundacja Odzyskać Radość
Bogurzyn 87,
06-521 Wiśniewo

Bank Zachodni WBK
nr 08 1090 2604 0000 0001 3264 1538
W tytule przelewu prosimy wpisać:
„Darowizna na cele statutowe”. 

PRZELEW MIĘDZYNARODOWY:

IBAN: PL08109026040000000132641538
SWIFT: WBKPPLPP

Darowizna
rzeczowa

Jeśli chciałbyś przekazać darowiznę rzeczową na rzecz naszych podopiecznych, skontaktuj się z Nami w celu ustalenia najpilniejszych potrzeb naszych podopiecznych.

Przyjmujemy wszelkiego rodzaju pomoc materialną m.in. ubranka, zabawki, książki, pomoce edukacyjne, sprzęt rehabilitacyjny i środki higieniczne.

fanimani
Rób codzienne zakupy przez portal fanimani.pl

Wystarczy, że wejdziesz na www.fanimani.pl/fundacja-odzyskac-radosc i wybierzesz  sklep, który Cię interesuje. Zrób zakupy jak zwykle, a my otrzymamy część ich wartości i będziemy mogli realizować nasze cele.