ADOPTUJ
WIRTUALNIE

Program Adopcji wirtualnej powstał z myślą o tych podopiecznych, którzy mimo naszego wsparcia nigdy nie zostaną adoptowani, ani nie znajdą swojej rodziny zastępczej.

Ich stan zdrowia nie pozwala na to aby opuścili oddział, stąd też potrzeba stworzenia wirtualnej rodziny dla każdego podopiecznego fundacji.

Wierząc, że każde dziecko, najlepiej rozwija się otoczone ciepłem rodziny, staramy się po przez program wirtualnej adopcji, dać Tobie okazję do wsparcia naszych podopiecznych i zaspokojenia ich potrzeb.

Każde dziecko posiada swój personalizowany profil, na którym możesz zobaczyć jak wygląda i przeczytać parę słów o tym kim jest. W łatwy sposób możesz zadeklarować kwotę wsparcia jaką przekażemy na wsparcie wybranego przez Ciebie podopiecznego.

Dołączając do programu, staniesz się wirtualną rodziną naszego podopiecznego. Będziesz informowany o tym co u niego słychać, jak się czuje i jakie robi postępy, dzięki Twojemu wsparciu!

Profile
dzieci

Zaznacz profil dziecka, które chcesz wirtualnie zaadoptować

Jaś

Z nami od 2019 roku. Czy te oczy mogą kłamać? Chyba nie... za to rozkochać na pewno! Uwielbia spacery, ciekawy świata. Bardzo fotogeniczny.

6

Karolina

W gronie naszych podopiecznych od 2018 roku. Widzi świat swoimi barwami i kształtami. Niezwykła osobowość z pięknym i radosnym wnętrzem.

4

Kuba

Trafił do nas w 2019 roku. Prawdziwy przystojniak. Nie jedna kobieta zawiesi na nim oko. Jest pod stałą kontrolą poradni ortopedycznej. Codziennie walczy o lepszą sprawność fizyczną.

3

Olek

Od 2015 roku z nami. Urodzony matematyk. Uwielbia rysować i układać klocki. Niesłychanie spokojny i tajemniczy.

3

Jagoda

Z nami od 2016 roku. Jest radosną i sympatyczną dziewczynką. Lubi grać w gry planszowe i słuchać muzyki.

7

Hubert

Jest u nas od 2013 roku. Bardzo lubi rehabilitację. Każdego dnia walczy o lepsze jutro.

2

Bartek

Trafił do Nas w 2010 roku. Bartek jest chłopcem bardzo spokojnym, często zamienia pory snu - w nocy jest aktywny, a w dzień śpi.

4

Pawełek

Z Nami od 2012 roku. Jest radosnym i pogodnym chłopcem. Ze względu na stan zdrowia musi pozostać pod stałą opieką naszego oddziału. Uwielbia towarzystwo, ma opiekuna prawnego, który stale odwiedza chłopca i się Nim opiekuje.

2

Ania

W ZOL od 2014 roku. Jest wcześniakiem. Jej stan zdrowia nie był zadawalający, ale jej kondycja zdążyła się już znacznie poprawić. Wciąż wymaga dużo troski. Ania jest stale rehabilitowana. Dążymy do tego, aby wykonywała w przyszłości proste czynności.

2

Bartek

W ZOL od 2015 roku. Po operacji, na którą czeka, ma dużą szansę na prawidłowy rozwój. Po mimo choroby, to bardzo pogodne i spokojne dziecko.

7

Wojtek

Jest pogodnym dzieckiem, gaworzy. Gdy tylko słyszy swoje imię, od razu się uśmiecha. Z zainteresowaniem obserwuje otoczenie.

3

Marta

W ZOL od 2011 roku. Dziewczynka jest już z Nami wiele lat. Bez niej oddział nie funkcjonował by prawidłowo! To swoista „kierowniczka” oddziału dziecięcego. Wie wszystko o wszystkich i po mimo, że nie mówi i ma niedosłuch to komunikuje się z otoczeniem za pomocą gestów i mimiki twarzy. Jest bardzo rezolutną dziewczynką

5

Julia

Z Nami od 2013 roku. Julcia jest bardzo pogodnym dzieckiem, uśmiechem reaguje na głos opiekunów, przytulenie, na kontakt ze znanymi jej osobami. Julcia bardzo lubi zajęcia w Sali Doświadczania Świata, gdzie z zaciekawieniem obserwuje otoczenie, lubi również słuchać muzyki, spacery po lesie, kąpiele.

4

Bartek

Od 2010 roku w ZOL. Chłopiec jest ufny choć to typ samotnika. Ma problemy z serduszkiem. Jest ciepłym i kontaktowym dzieckiem. Lubi bawić się swoją ulubioną zabawką. To go uspokaja.

5

Oliwia

W ZOL od 2015 roku. Rozwój psychoruchowy dziewczynki jest opóźniony. Jest spokojnym dzieckiem i większość czasu przesypia w swoim łóżeczku, ale wciąż wymaga intensywnej opieki.

4

Marcin

Trafił do Nas w 2015 roku w ciężkim stanie; wymagał dużo troski ze strony opiekunek. Chłopiec dużo przeszedł, na szczęście jest uśmiechniętym i radosnym dzieckiem. Bardzo lubi oglądać bajki.

3

Xavier

Trafił do ZOL w 2012 roku. Jego rozwój psychoruchowy jest opóźniony, wynikający ze skrajnego wcześniactwa. Chłopiec jest niewidomy, lecz porozumiewa się z otoczeniem za pomocą uśmiechu i gestów.

5

Andrzej

Jest z Nami w ZOL od 2014 roku. Jeśli oczy są zwierciadłem duszy, to w oczach Andrzeja widać wiele emocji. Rozwój chłopca jest opóźniony, cierpi również na wiotkość mięśni.

2

Mateusz

Trafił do ZOL w 2015 roku. Mieszka na oddziale razem z bratem. Jego rozwój jest opóźniony ze względu na wcześniactwo. Jest pogodnym maluszkiem.

2

Dominika

W ZOL w od 2010 roku. Dominika, przez wszystkich nazwana Misią to wesoła i energiczna dziewczynka. Wszędzie jej pełno, ma głowę pełną pomysłów. Razem z innymi dziećmi tworzy grupę najradośniejszych przedszkolaków. Jest też bardzo opiekuńcza, lubi się przytulać do innych dzieci i opiekować nimi.

5

Alan

Chłopiec trafił do naszego ośrodka w 2013 roku. To mały łobuziak, ma dużo energii. Lubi biegać, tańczyć, bawić się samochodzikami i piłką, budować z klocków. Lubi się przytulać, ma swoją ulubioną ciocię. Alan nie mówi, lecz swoje potrzeby sygnalizuje za pomocą mimiki twarzy i gestów.

4

Hania

W ZOL od 2010 r. Trafiła do Nas jako jedno z pierwszych dzieci. Przez ostatnie kilka miesięcy zaczęła bardzo dobrze się rozwijać, mówi i komunikuje się z otoczeniem. Formułuje ładne zdania, zaczyna recytować wierszyki. Hania nie chodzi, ma niedowład nóżek.

7

Formularz
online

Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem Fundacji Odzyskać Radość prosimy o dokonanie wpłaty na nasze konto przez formularz online.

Zadeklaruj kwotę darowizny
LUB