Charytatywny recital Stanisława Sojki

11 listopada 2017

11 Listopada 2017 roku w Płońsku odbył się charytatywny recital Stanisława Sojki, zorganizowany na rzecz podopiecznych Fundacji Odzyskać Radość pod patronatem Burmistrza Miasta Płońsk oraz dzięki uprzejmości Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku.

Charytatywny recital Stanisława Sojki był długo oczekiwanym i wyjątkowym wydarzeniem. Była to okazja do przybliżenia szerszej publiczności działań naszej Fundacji jak również wielka uczta muzyczna. Podziękowania dla artysty przekazały Pani Grażyna Chmielińska Prezes Fundacji, pani Katarzyna Stępińska Wiceprezes Fundacji w towarzystwie dzieci: Alana, Marty, Hani i Natalki.

Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony dla porzuconych, ciężko chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Odzyskać Radość. Pod opiekę fundacji trafiają dzieci nieuleczalnie chore, pozbawione opieki rodzicielskiej – osierocone i takie, którymi rodzice nie chcą lub nie mogą się zająć. Aktualnie pod opieką oddziału dziecięcego i hospicjum znajduje się niemal 50-cioro chorych i ciężko doświadczonych przez los dzieci.

W imieniu naszych małych podopiecznych ogromnie dziękujemy za udział w wydarzeniu i okazane serce.

„Na miły Bóg,..
Życie nie tylko po to jest, by brać
Życie nie po to, by bezczynnie trwać
I aby żyć siebie samego trzeba dać”
Stanisław Sojka „Tolerancja”

fot. Tomasz Zawadzki dzięki uprzejmości MCK w Płońsku

fot. Mateusz Chmieliński

Galeria zdjęć